Meklē šeit...
TOP
Pašpārliecinātība Sieviete

Veidi kā izcelt savu dabīgo skaistumu

Skaistums – reizē aizsniedzams un neaizsniedzams lielums, kas ikvienai sievietei ir būtisks un tās dabu raksturojošs. Mēs katra vēlamies būt skaista! Ne tikai vīru, draugu vai ģimenes, bet arī SEVIS dēļ! Taču, vai skaistums ir tikai un vienīgi kosmētika, gēla nagi un jaunākās sezonas apģērbs, kas prasa tik lielu laika un naudas tēriņu?

Nebūt ne! Skaistums esi Tu pati – Tavs dabīgais skaistums, Tavs sievietes skaistums, Tava āriene un reizē iekšiene. Mēs ikkatra varam būt skaista kā svētkos, tā arī ikdienā. Dabīgi, starojoši un veselīgi skaista. Atliek tikai noskaidrot, kā izcelt šo savu dabīgo skaistumu!

Veidi sava dabīgā skaistuma izcelšanai:

  • Rūpējies par savu ādu. Mums katrai ir atšķirīgs ādas tips, kas pieprasa savas rūpes, taču, ikdienas steigā, reti kurai no mums izdodas pilnvērtīgi parūpēties par savu ādu tā, kā tas būtu nepieciešams. Tāpēc, ir jāsāk rīkoties! Sāc pakāpeniski – regulāri mazgā, attīri un mitrini savu sejas un ķermeņa ādu. Neaizmirsti par kosmētikas noņemšanu pirms došanās gulēt. Regulāra ādas kopšana būs Tavs labais ieradums, kas pašai liks justies patīkami un liks Tavai ādai starot!
  • Izcel savas labākās ārienes iezīmes. Kosmētika un apģērbs paši par sevi nav definējami kā skaistums, tie ir līdzeklis, kas palīdz to izcelt un darīt manāmu arī apkārtējiem. Nebaidies izcelt to, ko Tu pati uzskati par labākajām sevis iezīmēm – acis, lūpas, vaigi, gurni, rokas un tā tālāk. Tikai, atceries – kas par daudz, tas par skādi un, kas par daudz, tas noteikti nav dabīgi! Ja neesi droša par to, ko vēlies sevī izcelt, apjautājies draudzenēm – viņas noteikti ne reizi vien jau ir teikušas cik Tev ir skaista acu krāsa, lielisks smaids vai apskaužami skaisti mati.

Atrodi savu stilu. Jaunākās sezonas aktualitātes garderobē nemaz nenorāda uz to, vai tas ir skaisti Tev. Tā vietā, Tev ir jājūtas ērti tajā, ko velc, neatkarīgi no tā, ko kliedz modes žurnāli. Lai tas būtu divus gadus vecais džemperis, mūžam ērtie un mīļie džinsi vai pagājušās rudens sezonas īsie zābaciņi. Jo ērtāk un labāk jutīsies tajā, kas Tev mugurā, jo pārliecinātāka un starojošāka būsi. Taču nebaidies riskēt un eksperimentēt ar savu garderobi! Tikai tā Tu iepazīsi pati sevi un to, kas Tev patīk un piestāv vislabāk!

  • Pārliecinies, ka Tevis izvēlētās drēbes Tev der. Apģērba pielāgošana savam ķermenim palīdz, kā izcelt Tavas labākās ķermeņa puses, tā arī noslēpt tās nianses, kas Tev ir šķietami nepievilcīgas.
  • Ķermeņa valoda. Taisna mugura, smaids un pacelta galva – tikai daži būtiski ķermeņa valodas elementi, kas liek Tev ne tikai izskatīties, bet arī justies pārliecinātai par sevi! Pašpārliecinātība ir vēl viena atslēga Tava dabīgā skaistuma izcelšanai, kas spēj pievilkt ikvienu un pierādīt Tev pašai, cik daudz Tu vari paveikt, ja vien tici sev un jūties pārliecināta par sevi.

Aktivitātes. Sports un citas, dažādas fiziskās aktivitātes uzlabo ne tikai Tavu veselību un pašsajūtu, bet arī Tavu izskatu. Fizisko aktivitāšu laikā tiek izsvīsts viss, kas ķermenī ir lieks un Tev kaitējošs. Turklāt endorfīnu jeb laimes hormonu izdalīšanās uzlabos Tavu emocionālo stāvokli, kas ir svarīgs aspekts Tavam skaistumam un acu mirdzumam.

Tava āriene ir daļa no Tava dabīgā skaistuma. Tikpat svarīga daļa ir arī Tava iekšiene, Tavas emocijas, jūtas, pārdzīvojumi. Viss, kas notiek Tavā iekšienē, ir redzams arī Tavā ārienē, tāpēc rūpējies par savu labsajūtu, mieru un emocionālo pasauli, darot to, kas Tevī rada prieku un sajūsmu.

Dejo, dziedi, ceļo, smejies, baudi ik mirkli! Velti laiku sev par spīti darbu grafikam un apkārtējo vēlmēm. Tava veselība un pašsajūta ir svarīga un būtiska daļa no Tavām prioritātēm – smaidi, staro, esi pārliecināta un Tavs dabīgais skaistums mirdzēs un gāzīs kalnus!

«

»

Atstāj komentāru