Meklē šeit...
TOP

Ko nozīmē “dzīvot viegli”?

Tieši šīs laimes receptes meklējumos esmu devusies arī es. Un šajā ceļojumā aicinu pievienoties arī Tevi! Tas būs interesants piedzīvojums, kurā meklēsim dzīves vienkāršību, prieku ikdienas lietās, brīvu brīdi ārpus ierastās steigas un aizņemtības.

#Piecītis un pasaules ceļojums

Ideja par šo lapu sākās no pavisam vienkāršas vēlmes- izbaudīt šodienu, šeit, tagad, ar to, kas man ir, ar to ko zinu šodien, ar to, kāda esmu šodien. Arī man vienmēr ir paticies visu sarežģīt! Tieši šis iemesls ir kalpojis par iemeslu lielam stresam, neapmierinātībai ar dzīvi, apkārtējās pasaules spiedienam un manu sapņu atlikšanai uz rītdienu!

Tieši tāpēc, es kopā ar ģimeni- vīru un 3 bērniem, atmetot ikdienas rutīnu, esmu devusies piedzīvojumā apkārt pasaulei, kura laikā praktizēšu, baudīšu, apkopošu un meklēšu veidus, kā atgriezties pie dzīves pamatvērtībām. Meklēsim lieliskas vietas, kur atpūsties, izglītoties, satikt sev līdzīgi domājošos, gūt pieredzes apmaiņu un citādu dzīves skatījumu ārpus ierastajiem rāmjiem.

Nometnes, padomi un apmācības

Šajā lapā piedāvāšu dažādus treniņus, savu personīgo pieredzi, piedzīvojumu, izaugsmes un kulinārijas nometnes, kurās arī Tev būs iespēja dalīties ar savu ikdienas skatījumu, praktizēt un uzzināt daudz jauna par sevi un to, kā mainīt lietas ikdienā, ar kurām neesi apmierināta. Kopā meklēsim recepti- kā dzīvot viegli!

Antra-Boitmane-dzivotviegli-4

Vai dzīvot viegli vispār ir viegli? Vai tas maz ir iespējams? Kā to paveikt, kā iegrozīt dzīvi tā, lai Tev būtu iespēja dzīvot tā, kā vēlies? Daudz jautājumu, uz kuriem šodien arvien vairāk cilvēku meklē atbildes. Kas ir tā īpašā formula, kuru uzzinot, atklājam šo lielo noslēpumu?

Antra Boitmane