Meklē šeit...
TOP

Garša. Izaugsme. Piedzīvojums.

Maldīvu salas

IZPĀRDOTS

Piedzīvojumiem bagāts izaugsmes ceļojums uz Maldīviju!

Romantikas un saules piepildīta valsts, kas sastāv no vairāk nekā 1200 salām – tā ir Maldīvija! Zinātnieki uzskata, ka pēc apmēram 30 gadiem šīs salas atradīsies zem ūdens. Tieši tāpēc ikvienam jāpaspēj izbaudīt šīs valsts brīnišķīgos skatus ar savām acīm!

Šis būs neaizmirstams piedzīvojums, kura laikā gūsim ieskatu maldīviešu ikdienā, gatavosim tradicionālos ēdienus, apskatīsim baltās pludmales un apbrīnojamo zemūdens valstību. Zivis visās varavīksnes krāsās, cēli bruņurupuči, haizivis un rajas – tā ir tikai daļa no maldīviešu bagātības, ko būs iespējams sastapt rokas stiepiena attālumā!

Iegūsti elpu aizraujošu pieredzi!

Programmā esam iekļāvuši ne tikai kulinārijas meistarklases, bet arī piedzīvojumus, relaksāciju un pašizaugsmes kursus. Aktivitāšu daudzveidība ne mirkli neliks garlaikoties! Šis būs piedzīvojumiem bagāts izaugsmes ceļojums!

Ko mēs darīsim?

Maldīvu gatavošanas meistarklases

Viesosimies vietējo saimnieču kulinārijas meistarklasē, kur atklāsim maldīviešu virtuves aizkulises un uzzināsim viņu kulinārās nianses. Maldīviešu tradicionālā virtuve ir pazīstama ar garšu dažādību, sākot no kraukšķīgām uzkodām un ielu ēdieniem, līdz pat karija bagātiem, uz atklātas uguns gatavotiem ēdieniem.

Maldīviešu kulinārijā ir manāms arī Indijas un Šrilankas rokraksts. Eksotisko garšu pamatā lielākoties tiek izmantotas zivis, kokosrieksti, augļi, īpašā tehnikā cepta maize, maizes augļi, plaša garšaugu un garšvielu buķete. Maldīviešu receptēs maigi saldenā garša mijas ar maigi pikanto.

Maldīvu salu virtuves izplatītākās sastāvdaļas:

Kokosrieksts. Kokosrieksts aug katrā Maldīvijas salā un kokosriekstu palma ir tikusi pasludināta par valsts nacionālo koku. No kokosrieksta visbiežāk gatavo dažādus ēdienus, kur galvenā sastāvdaļa ir karijs, kā arī dzērienos, kuru pamatā ir augļi.

Zivis. Nav pārsteigums, ka zivis ir galvenā maltītes sastāvdaļa salas okeāna piekrastē. Visbiežāk Maldīvās tiek gatavots tieši tuncis, kuru iespējams vārīt, konservēt, kūpināt un sautēt, kamēr citas zivis parasti tiek tikai grillētas vai ceptas.

Karijs. Karijs ir viena no populārākajām Maldīvu virtuves sastāvdaļām. To iespējams pievienot rīsiem, vistai, zivīm un apvienot ar citām eksotiskām garšvielām. Vegāniem un veģetāriešiem ir iespēja kariju nobaudīt kopā ar dažādiem dārzeņiem.

MaldivasPogramma

Ekskursija uz neapdzīvotu salu

Šajā braucienā dosimies uz vientuļu saliņu Indijas okeānā, kur mums būs iespēja iziet snorkelēšanas apmācību, ļauties siltajiem saules pieskārieniem, darboties radošā darbnīcā –  veidot mandalas, attīstīt savu iztēli,  un koncentrēties uz mieru un labsajūtu!

Smūtiju meistarklase

Gatavosim gardus un vitamīniem bagātus sulas dzērienus. Maldīvas mūs lutinās ar temperatūru no 25 līdz 30 grādiem, tādēļ šie dzērieni būs lielisks papildinājums, lai atvēsinātos un neaizmirstu par tik ļoti svarīgo hidrāciju.

Gleznošana

Maldīviešu mākslinieka pavadībā nodosimies gleznošanas meditācijai, apgūsim krāsu saskaņu, to pareizu kombinēšanu un izmantošanu. Radīsim paši savus mākslas darbus!

Joga

Ikrīta jogas nodarbībās atmodināsim savu ķermeni jaunai dienai. Piepildīsim sevi ar dzirkstošu enerģijas devu un lielisku noskaņojumu!

Delfīni

Delfīnu kruīzā vērosim vienus no inteliģentākajiem dzīvniekiem pasaulē, baudīsim saulrietu un neaizmirstamu atpūtu uz ūdens!

Pašizaugsmes nodarbības

Meistarklasē tiks sniegti konkrēti padomi saistībā ar dzīves kvalitātes uzlabošanu. Aplūkosim panākumu būtību un laimes atslēgu. Meistarklases laikā noskaidrosim, ko dziļi sirdī vēlies un, kā to sasniegt!

Kultūras pārgājieni

Dosimies iepazīt maldīviešu kultūru un apraudzīt autentisku izglītības karalisti – vietējo skolu. Tiksimies ar vietējiem bērniem un uzzināsim interesantus faktus par viņu ikdienu, tradīcijām un skatu uz dzīvi!

Dziesmu un deju šovs

Un, protams, tradicionālais maldīviešu dziesmu un deju šovs mums ļaus ielūkoties viņu kultūras aizkulisēs! Tas būs košs un neaizmirstams!

Ceļojumu organizē :

Antra Boitmane

lektore un veselīga dzīvesveida entuziaste

Maldīvu salas manā skatījumā ir viena no romantiskākajām vietām uz zemes! Ne tikai miltu balto smilšu vai tirkīzzilā ūdens dēļ, bet gan vietējo iedzīvotāju vienkāršības un miera dēļ. Šī būs vienreizēja iespēja ielūkoties maldīviešu virtuves kultūrā, baudīt viņu specifiskos ēdienus un piesaistošākās receptes vēlāk izmēģināt mājās!

Jau gadiem ilgi esmu veselīga dzīvesveida entuziaste un kulinārija ir mana sirdslieta! Brīvajos brīžos pasniedzu jogu, tāpēc Tev būs iespēja Indijas okeāna krastā ik rītu sākt ar dzirkstošu enerģijas devu. Runāsim par savas dzīves sakārtošanu un mērķu īstenošanu. Protams, sauļosimies un relaksēsimies dzidrajā ūdenī, dosimies uz citām saliņām un baudīsim atvaļinājumu!

Kur mēs dzīvosim?

Brauciena dalībniekiem būs iespēja nakšņot tradicionālā maldīviešu naktsmītnē. Romantiskās istabiņas piešķir naktsmājām patīkamu noskaņu un ceļotājs spēj iepazīt, kā dzīvo vietējie, kā arī izbaudīt viņu viesmīlību un brīnišķīgo uzņemšanu.

Dodamies uz Maldīvu salām!

Aizpildi pieteikumu un saņem jaunāko informāciju par Maldīvu salu nometni!

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums!

Dalības maksā ir iekļauts

TRANSFĒRS NO LIDOSTAS UN ATPAKAĻ

PROGRAMMĀ IEKĻAUTĀS AKTIVITĀTES

Visas ceļojuma aprakstā minētās aktivitātes, ekskursijas, nodarbības un meistarklases.

BROKASTIS UN VAKARIŅAS

Papildu izmaksas

APDROŠINĀŠANA

AVIOLIDOJUMS

Ja nepieciešams, mēs bez papildu maksas Tev palīdzēsim piemeklēt izdevīgākos lidojumu risinājumus!

PAPILDU AKTIVITĀTES

Papildus aktivitātes pēc izvēles – nakts makšķrēšana ar barbekjū, peldes ar haizivīm, ūdensslēpošana, ūdensmotocikli, izbraucieni ar kanoe, veikbords un citas aktivitātes (Aktivitāšu saraksts pieejams pēc individuāla pieprasījuma).

Pirmā iemaksa ceļotāja plānu maiņas dēļ netiek atgriezta! Šādā gadījumā ceļojumu iespējams mainīt ar kādu citu, kurš vēlas doties.

Ceļojuma programmā ceļojumu organizētāja neietekmējamu apstākļu dēļ var būt iespējamas izmaiņas.